Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lakiernik

Mateco

Tychy

18 dni temu

mateco podesty ruchome Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu mateco AG,
od lat pozostającego europejskim liderem w wynajmie urządzeń do prac na wysokości.

Z uwagi na dalszą ekspansję poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Lakiernik
Miejsce pracy: Tychy
Zadania:
  • Przygotowanie do malowania i malowanie natryskowe konstrukcji podestów ruchomych farbami
    olejnymi
  • Wykonywanie drobnych prac mechanicznych - naprawa osłon, barierek itp.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. „B"
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Umiejętność malowania powierzchni przy użyciu pistoletów lakierniczych do malowania natryskowego
  • Umiejętność malowania powierzchni metodą elektrostatyczną
  • Udokumentowane min. 3 lata praktyki na stanowisku lakiernika
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń zawodowych
  • Szkolenia
  • Wyposażenie w narzędzia pracy adekwatne do oferowanego stanowiska
  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę mateco podesty ruchome sp. z o.o. z siedzibà w Tychach przy ul. Murarskiej 27 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pot. zm.). Przyjmuj ́ do wiadomości, te przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Poznaj stanowisko: Lakiernik

Lakiernik jest to osoba malująca, lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Lakiernik Praca Lakiernik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (47)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (268)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2250)
Radom (173)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)