Leader obszaru Real Estate, Facilities i IT [rekrutacja online]
ING Tech Poland
Katowice
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
3 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz ponad 5-letnie doświadczenie z zakresu: Property Management, Real Estate, Facilities,
  • Potrafisz prowadzić procesy zakupowe w obszarze Real Estate,
  • Umiesz prowadzić wysokobudżetowe projekty budowlane oraz fit-outowe,
  • Bardzo dobrze znasz rynek nieruchomości w Katowicach oraz Warszawie,
  • Masz doświadczenie w negocjowaniu długo- i krótkoterminowych kontraktów najmu,
  • Masz zdolność do przekładania strategii na konkretne akcje i priorytety,
  • Doskonale posługujesz się językiem angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie,
  • Masz udokumentowane doświadczenie i sukcesy w zarządzaniu ludźmi i projektami,
  • Umiesz budować zespoły
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość zagadnień związanych ze wsparciem użytkowników IT (Service Desk),
  • Budowanie strategii rozwiązań IT w miejscu pracy (Workplace Solution),
  • Dobrą znajomość podstawowych zagadnień dotyczących budżetowania wydatków,
  • Własną wizję i proaktywne podejście do sposobu zarządzania nieruchomościami,
  • Zdolność do budowania silnych relacji w całej organizacji,
  • Dbałość o szczegóły i proaktywne podejście do pracy,
  • Wysoki poziom zaradności, negocjacji oraz umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność zarządzania wymaganiami wielu grup interesariuszy.
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków

30%-  Prowadzenie lub uczestniczenie w projektach Real Estate oraz zarządzanie portfolionie ruchomości w Katowicach i Warszawie
30%- Budowanie, motywowanie i rozwijanie podległych zespołów (ca. 30 FTE)
20%- Dbałość o relacje i współpracę z dostawcami i partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą
20%- Wsparcie członków zespołu IT Service Desk

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

Etap Aplikacja
Etap Rozmowa telefoniczna
Etap Spotkanie