Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lean Leader

Horyzont Doradztwo Personalne

Katowice

228 dni temu

Naszym Klientem jest zakład produkcyjny, będący częścią firmy o globalnym zasięgu.

Lean Leader
Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: 3710/2018/PR

Zadania:
  • wyznaczanie obszarów wymagających optymalizacji oraz prowadzenie działań, związanych z ciągłym  doskonaleniem oraz usprawnianiem procesów produkcyjnych,
  • prowadzenie projektów optymalizacyjnych, mających na celu zwiększenie produktywności i obniżenie  kosztów produkcyjnych,
  • nadzór nad wdrażaniem Lean Management w zakładzie, organizacja warsztatów z wykorzystaniem
  •   technik ciągłego doskonalenia,
  • analiza przebiegu procesów produkcyjnych oraz proponowanie i wdrażanie modyfikacji w celu
  •   zwiększenia ich efektywności.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w obszarze Lean Manufacturing z firmy produkcyjnej,
  • praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji procesów, wdrażania zmian, prowadzenia warsztatów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing - SMED, 5S, TPM, VSM, Kaizen,
  • umiejętność przekonywania innych do własnych pomysłów, rozwiązań,
  • samodzielność, otwartość oraz nastawienie na realizację celów,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • obsługa pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia

Inżynier do spraw ciągłego doskonalenia, to osoba odpowiedzialna, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych (i nie tylko), mających za zadanie maksymalizację efektywności firm i przedsiębiorstw. W tym zakresie inżynier może skupiać się wokół procesów produkcyjnych, a więc efektywności maszyn i urządzeń, etc., lub opracowywać normy jakościowe dotyczące kapitału ludzkiego, ...
Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia Praca Inżynier ds. Ciągłego Doskonalenia

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (849)
Wałbrzych (53)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (184)
Toruń (121)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (2042)
Radom (168)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (57)