Najnowsze oferty pracy

  • Lektor języka niemieckiego

    Brunata ZENNER Sp. z.o.o.   Łódź, Limanowskiego 179    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Opis stanowiska: prowadzenie zajęć grupowych na różnych poziomach zaawansowania dla pracowników firmy; monitorowanie i raportowanie postępów w nauce; pomoc pracownikom w osiąganiu spersonalizowanych celów językowych; współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery zajęć; wykonywanie tłumaczeń;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Lektor Katowice
Lektor języków obcych online

Akademia Szkoleń KLB sp. z o.o.
Katowice
65,00 - 95,00 zł / godz. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca zdalna
232 dni temu

Akademia Szkoleń KLB projektuje i realizuje wysokiej jakości szkolenia i kursy językowe, przekazujące praktyczną wiedzę mającą zastosowanie na rynku pracy i w życiu codziennym. Nasze zajęcia odbywają się w formie warsztatowej, projektowej oraz co najważniejsze opierają się na neurodydaktyce, czyli nauce przyjaznej mózgowi.

Poznaj nas bliżej i odwiedź naszą stronę internetową: https://klb-akademia.pl/

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie zajęć dla różnych grup wiekowych w ciekawy i angażujący sposób
  • stosowanie różnych metod nauczania
  • przygotowywanie, przeprowadzanie i sprawdzanie quizów, testów lub kartkówek
  • kontrolowanie stopnia realizacji materiału w grupach
  • bieżący kontakt z kursantami i informowanie kursantów o ich postępach w nauce i udzielanie im wskazówek do dalszego rozwoju językowego
  • bieżące uzupełnianie e-dziennika (Lang Lion)
  • bieżąca współpraca z metodykiem i administracją akademii
Nasze wymagania:
  • biegła znajomość języka obcego (studia filologiczne, studia pedagogiczne, certyfikat językowy)
  • doświadczenie w nauczaniu w środowisku online (zajęcia grupowe i indywidualne)
  • doświadczenie w nauczaniu języka branżowego mile widziane (obszar HR, księgowość itp.)
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i dostęp do stabilnego łącza internetowego
  • zaangażowanie, elastyczność i pozytywne podejście do pracy z kursantami
Co oferujemy?
  • wsparcie metodyczne: zapewnimy Ci pełne wsparcie, abyś mógł dostosować swoje lekcje do indywidualnych potrzeb uczniów i rozwijać się jako lektor
  • materiały: oferujemy dostęp do szerokiego wyboru materiałów dydaktycznych, które ułatwią Ci prowadzenie zajęć i uczynią je jeszcze bardziej interesującymi
  • pozytywna atmosfera: tworzymy przyjazne i inspirujące środowisko pracy, gdzie pasja do nauczania łączy nas w zespół zmotywowanych profesjonalistów
  • jasna ścieżka awansu: twoje umiejętności będą doceniane i nagradzane
Wynagrodzenie:
  • za nauczanie języków standardowych: 65,00 - 80,00 zł brutto / godz. (w zal. od umowy i doświadczenia w nauczaniu)
  • za nauczanie języków niszowych: 80,00 - 95,00 zł brutto / godz. (w zal. od umowy i doświadczenia w nauczaniu)