Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra Lektor Zielona Góra
Lektor / Lektorka języka polskiego

ADRA Polska
Zielona Góra
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
271 dni temu

Ogłoszenie numer: 8438184, z dnia 2023-08-21

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Kompleksowe przygotowanie zajęć z języka polskiego dla Cudzoziemców;
  • Nauczanie języka polskiego w grupach o różnych poziomach zaawansowania;
  • Dobór odpowiednich podręczników i multimedialnych pomocy dydaktycznych;
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji i sprawozdawczość w zakresie zleconym przez przełożonych;
  • Dokonywanie wstępnej oceny umiejętności językowych uczestników kursu;
  • Przeprowadzanie testów kontrolnych, które dadzą możliwość sprawdzenia postępów
    i będą wskazówką do dalszej nauki;
  • Prowadzenie listy obecności oraz listy wymiaru czasowego zajęć językowych;
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, rozporządzeń RODO;
  • Współpraca z zespołem Fundacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku;
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na rzecz migrantów i uchodźców;
  • Znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office.

Oferujemy

  • Umowę w zależności od preferencji Kandydata;
  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, kartę lunchową;
  • Kursy, szkolenia, spotkania integracyjne.

Poznaj

ADRA Polska

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/