Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Lider Laboratorium

AUDIT Doradztwo Personalne
Nowa Sól
praca stacjonarna
2574 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Nowej Soli, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie pracy laborantów oraz procesów realizowanych w laboratorium
  • nadzorowanie badań surowców chemicznych
  • współpraca z laboratoriami zewnętrznymi w zakresie badań wyrobu gotowego
  • wycena badań w oparciu o zapytanie ofertowe klienta
  • nadzorowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego (współpraca z jednostkami wzorcującymi i serwisującymi urządzenia)
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • wdrażanie metodyki badawczej dla nowych projektów produkcyjnych
  • współpraca z technologami w zakresie prawidłowego przebiegu procesów linii produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia)
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą w laboratorium chemicznym
  • znajomość metod badawczych stosowanych w laboratoriach chemicznych
  • znajomość zasad nadzoru wzorcowania sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • znajomość oceny statystycznej MSA dla przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • umiejętność analitycznego myślenia, określania priorytetów i podejmowania decyzji
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i komunikatywna znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • szkolenie w Bielsku-Białej
  • ciekawą i stałą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy i kształtowaniu strategii firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku
  • praca w  nowoczesnym zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, dodatkową opiekę medyczną