Zobacz więcej ofert pracy

Lider Testów

IT CONNECT Sp. z o.o. (Sp.k.)
Warszawa, Ochota
specjalista mid / senior
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
335 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota
Nr Ref.: [1754] P

Zadania:
  • planowanie testów, w tym opracowanie i wykonanie strategii i planu testów
  • planowanie i koordynacja testów wydajnościowych
  • zarządzanie przypadkami testowymi, w tym definiowanie, akceptacja przypadków przygotowanych przez dostawców oraz biznes
  • koordynacja pracy testerów – rozdzielanie zadań, nadawanie priorytetów, ustalanie podejścia do testów w organizacji
  • analiza wymagań pod kątem testów
  • nadzór nad postępem testów
  • współpraca z zespołami deweloperskimi po stronie dostawców jak i DevOps, biznesem i z osobami automatyzującymi testy
  • raportowanie postępów, błędów, problemów
  • przygotowanie dokumentacji
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w liderowaniu zespołem testerskim powyżej 20 osób
  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • umiejętność skutecznej pracy w dużej korporacji (wielu interesariuszy, priorytetyzacja, złożone procesy/procedury)
  • mocne skille komunikacyjne, decyzyjność, problem solving, analityczne myślenie, systematyczność, opanowanie w sytuacjach stresowych
  • angielski B2
  • certyfikat typu ISTQB będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • praca w systemie hybrydowym (do 2 dni pracy z biura)
  • pracę dla firmy z branży telekomunikacyjnej
  • odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych
  • pracę w zgranym zespole dzielącym się swoją wiedzą
  • duże pole do wdrażana własnych pomysłów
  • długotrwałe zatrudnienie
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”