Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lider Utrzymania Ruchu

DURING POLSKA SP Z O O

Sosnowiec

2 dni temu

Firma During Polska Sp. z o.o. nr. Agencji 15357 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Koordynator ds. HR w firmie produkcyjnej w Sosnowcu.

Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • organizacja i zarządzanie pracą podległych automatyków i mechaników UR,
  • przydzielanie automatykom i mechanikom zadań i nadzór nad prawidłowym oraz terminowym ich wykonaniem,
  • zapewnienie ciągłości produkcji przez niezwłoczne i prawidłowe wykonywanie prac w zakresie swoich obowiązków,
  • wykonywanie przy współudziale automatyków i mechaników wszystkich prac konserwatorskich, naprawczych i remontowych maszyn, urządzeń oraz instalacji znajdujących się w zakładzie,
  • wykonywanie i nadzór nad wykonywaniem prac przez podległych pracowników w sposób zgodny przepisami BHP, dokumentacją techniczno-ruchową i wytycznymi przełożonych,
  • używanie i nadzór nad używaniem przez pracowników narzędzi, przyrządów i sprzętu zgodnie z przeznaczeniem,
  • określenie potrzeb w zakresie przeprowadzenia konserwacji i remontów maszyn, urządzeń oraz instalacji w zakładzie i przekazywanie przełożonemu,
  • monitorowanie stanu części zamiennych i występowanie o ich zakup do przełożonego,
  • przygotowywanie raportów dotyczących awaryjności maszyn,
  • wykonywanie poleceń i przekazywanie informacji związanych z wykonywaną pracą przełożonemu,
  • wypełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy,
  • szkolenie i przekazywanie wiedzy podległym pracownikom,
  • dbanie o podnoszenie swoich kwalifikacji, branie udziału w szkoleniach i instruktażach oraz poddawanie się egzaminom sprawdzającym,
  • tworzenie środowiska sprzyjającego ciągłej poprawie niezawodności i wydajności pracy urządzeń i instalacji,
  • udzielanie urlopów pracownikom i przekazywanie do akceptacji przez Kierownika  UR, opracowywanie planu urlopów podległych pracowników,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych w zakresie powierzonych obowiązków
  • przestrzeganie wymogów systemu jakości,

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie w pracy utrzymania ruchu przy systemach automatyki przemysłowej,
  • dokładność, odpowiedzialność, umiejętność przewidywania konsekwencji,
  • umiejętność współpracy z zespołem, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami, urządzeniami pomiarowymi oraz dokumentacją techniczną,
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego (zdalnie sterowanych),
  • uprawnienia kierowcy wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym,
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji.
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • duży poziom samodzielności i możliwość własnego rozwoju,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • miłą atmosferę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do siedziby Spółki
Prosimy o dopisanie klauzuli” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacjach”

During Polska Sp. z o.o.
ul. H. Sienkiewicza 15/4, 40-031 Katowice
tel. 536 445 377 lub 570 268 155 - w godzinach 8.00-16.00.

Informujemy iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne
5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji
Rodzaj pracy: Pełny etat, Tymczasowa

Poznaj

During Polska Sp z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) wchodzi w skład holdingu During SpA Italia.

Zajmujemy się dostarczaniem usług HR, takich jak:

  • pośrednictwo pracy tymczasowej z możliwością stałego zatrudnienia,
  • pośrednictwo pracy tymczasowej  z możliwością usługi Inhouse w siedzibie klienta w przypadku zatrudnienia dużej grupy pracowników tymczasowych,
  • pośrednictwo pracy stałej,
  • outsourcing kadrowo-płacowy – administracja wynagrodzeń i dokumentacji kadrowej,
  • audyt dokumentacji kadrowej,
  • opracowanie regulaminów.
Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i  pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla. Polecamy pracowników z Polski, Ukrainy i Albanii.
Pracujemy zgodnie z zasadą:

OUR EXPERTISE DURING YOUR BUSINESS

Poznaj stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu

Kierownik utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w przedsiębiorstwie produkcyjnym i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Jako że pierwszym czynnikiem mogącym zakłócić tę ciągłość jest uszkodzenie jednego z urządzeń, biorących udział w produkcji, kierownik utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację sprzętu i jego naprawy. Kierownik opracowuje harmonogram okresowych ...
Kierownik Utrzymania Ruchu Praca Kierownik Utrzymania Ruchu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DURING POLSKA SP Z O O.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (62)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (236)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (986)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2166)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)