Magazynier, pracownik magazynu części zamiennych

SILTRUCK Sp. z o.o.

Skoczów

91 dni temu

Autoryzowany Serwis Pojazdów Dostawczych i Ciężarowych marki Iveco, przyjmie do pracy:

Miejsce pracy: Skoczów
Oczekiwania:
  • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej (obowiązkowo), dobra wiedza motoryzacyjna, szczególnie w zakresie części samochodowych ciężarowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • sprzedaż części
  • dbanie o stany magazynowe
  • wydawanie części mechanikom
  • przyjmowanie towarów
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...
Praca Magazynier