Magazynier - Magazyn Chłodni / Ekspedycji

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

Łuków

1 dzień temu

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jeden z wiodących w branży producenów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin oraz konserw mięsnych, poszukują pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łuków

Opis stanowiska:
  • kompletacja i realizacja zamówień klientów
  • kontrola stanów magazynowych
  • załadunek i rozładunek dostaw
Wymagania:
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • konkurencyjną stawkę godzinową
  • nagrodę motywacyjną
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty

Poznaj

Zakłady Mięsne w Łukowie należą do liderów w branży mięsnej, wyposażone są w nowoczesny sprzęt maszynowy, zatrudniają ponad 2 tys. osób. Wiodącym profilem działalności jest ubój żywca wieprzowego i wołowego, rozbiór wieprzowiny, wołowiny oraz produkcja wysokogatunkowych wędlin i konserw. Zakłady w Łukowie znane są z doskonałej jakości konserw oraz wędlin. W naszym regionie wszyscy znają łukowskie wyroby takie jak: kiełbasa podwawelska, pasztet mazowiecki czy wysokomięsna konserwa luncheon meat. Od zawsze priorytetem dla Zakładów było utrzymanie jakości we wszystkich dziedzinach działalności. Dowodem tego są liczne odznaczenia i certyfikaty, którymi możemy się pochwalić – m.in. wyróżnienie Produkt Najwyższej Jakości czy prestiżowy certyfikat QAFP.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...
Praca Magazynier