Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Plastics Group Sp. z o.o.

Rzeszów

5 godz. temu

Miejsce pracy: Rzeszów

Nr ref.: MAGAZYNIER/RZ/06/2018

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przyjmowanie i rozładunek towarów
  • mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania, wydawanie
    i załadunek towarów
  • właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem
    lub zniszczeniem
  • oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie
  • gospodarka magazynowa opakowaniami, surowcami wtórnymi, odpadami użytkowymi
  • utrzymanie magazynu w czystości
WYMAGANIA:
  • uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózka widłowego – WARUNEK KONIECZNY
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub pracy z klientami
  • umiejętność pracy w zespole
KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • stabilizację zawodową
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji przez okres nie dłuższy, niż do zakończenia obecnej rekrutacji prowadzonej przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

Opcjonalnie prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 a i c Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż rok prowadzonych przez firmę Plastics Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40 jako Administratora Danych zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016r.

Administratorem danych jest Plastics Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumba 40, kontakt rodo@plastics.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Poznaj

Plastics Group Sp. z o. o. jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Oferujemy wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w wielu sektorach gospodarki - w przemyśle, budownictwie, opakowaniach, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Plastics Group Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (47)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (147)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (63)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (21)