Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier punktu skupu złomu

Scholz Polska Sp. z o.o.
Leńcze
praca stacjonarna
1665 dni temu

Scholz Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm w branży hurtowego skupu i przetwórstwa złomu. Posiada oddziały na terenie całego kraju. Zatrudnia 140 osób.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Leńcze
Zadania:
  • Prowadzenie skupu złomu z zachowaniem wymagań klasyfikacji ,cennika i procedur obowiązujących w spółce.
  • Czuwanie nad zakupionym złomem - zabezpieczenie złomu przed kradzieżą, zniszczeniem lub pomieszaniem,
  • Zabezpieczenie i czuwanie nad środkami pieniężnymi znajdującymi na punkcie skupu,
  • Prowadzenie kasy zgodnie z instrukcja kasową.
  • Sporządzanie wymaganych raportów dziennych,
  • Nadzór nad wyposażeniem technicznym punktu skupu,
  • Marketing rynku złomu znajdującego się w okolicy punktu skupu,
  • Obsługa programu magazynowego .
  • Zastępowanie innych magazynierów na punktach skupu w czasie ich nieobecności.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego, w razie braku zapewniamy szkolenie
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne warunki pracy