Magazynier - wymagane UDT bez doświadczenia

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice

6 dni temu

Katowice

Lubisz wyzwania? Masz uprawnienia na wózek widłowy? Doświadczenie w pracy na magazynie lub chcesz je zdobyć?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Aplikuj już dziś albo wyślij SMS o treści „PRACA”

pod numer 697 800 949 oddzwonimy.

Miejsce pracy: Katowice Szopienice.

oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową - wypłata zawsze na czas!
  • Benefity: paczki okolicznościowe z produktami firmy, możliwość korzystania ze sklepików zakładowych oraz bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).
  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Opiekę Konsultanta Randstad na miejscu 5 dni w tygodniu
  • Dogodny dojazd do firmy transportem komunikacji miejskiej

zadania

  • Prowadzenie procesów magazynowych: składowanie, wydawanie, rozpakowywanie i pakowanie towarów
  • Obsługa wózka widłowego
oczekujemy
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (jeśli nie masz – poczekamy aż wyrobisz)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym,
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu