Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

MEDIVET S.A.

Częstochowa, ul. Faradaya 53

153 dni temu

Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Faradaya 53
Nr ref.: Magazynier Częstochowa

Opis stanowiska pracy:

  • Odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw.
  • Przestrzeganie utrzymywania wymaganych. warunków przechowywania produktów weterynaryjnych zgodnie z lokalizacją i warunkami składowania na podstawie określonych w tym względzie przepisów i obowiązujących procedur.
  • Wykonywanie przydzielonych zadań zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową.
  • Okresowa kontrola rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym.
  • Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji, uczestnictwo w jej przebiegu.
  • Dbanie o wyposażenie, stan techniczny i sanitarny pomieszczeń magazynowych.
  • Utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym powierzonych środków technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość.
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie międzynarodowej.
  • Premię kwartalną.
  • Dodatkowe świadczenie pozapłacowe w tym świadczenia medyczne
  • Możliwość sfinansowania kursu na wózki widłowe
  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Wszelką pomoc merytoryczną w trakcie wykonywania obowiązków służbowych

Stawiamy na kapitał ludzki
Dołącz do naszego zespołu!

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier