Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego,

dystrybutor art. nabiałowych i tłuszczy,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Kielce

Zadania:
  • prace związane z kompletowaniem towaru w magazynie,
  • sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentami,
  • prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie,
  • praca w systemie zmianowym.
Od kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności pracy w zespole,
  • punktualności, uczciwości oraz dokładności,
  • dyspozycyjności.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • stałą pracę na pełny etat,
  • prywatną opiekę lekarską,
  • kartę Multi Sport,
  • dla najlepszych dofinansowanie do uprawnień na wózki.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego w Białymstoku została założona w 1991 roku.
Inicjatorem i pomysłodawcą wspólnych działań były największe Spółdzielnie Mleczarskie funkcjonujące i zlokalizowane na terenie Podlasia.
Nasz kapitał jest w 100% Polski, a właścicielami firmy są rolnicy będący producentami mleka.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...
Magazynier Praca Magazynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (128)
Toruń (80)
Lubelskie:
Lublin (100)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (727)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1579)
Radom (60)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (8)