Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 2479546, z dnia 2019-05-16

to firma o wieloletnim doświadczeniu w branży parapetów stalowych, PCV, aglomarmurowych oraz stalowych elementów giętych

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier w Dziale Parapetów:

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu

  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień

  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym oraz jakościowym

  • Dbałość o jakość stanu magazynowego

  • Utrzymywanie magazynu w należytym porządku

  • Obsługa pił do cięcia parapetów

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i sumienność w realizacji zakresu obowiązków

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz doświadczenie w branży

Oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym

  • Stałe wynagrodzeni oraz premię miesięczną

  • Możliwość pokrycia kosztów zdobycia uprawnień na obsługę wózka widłowego – po okresie próbnym

Poznaj

INTERFIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest INTERFIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (71)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2317)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (81)