Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

TFK SP. z o.o.

Częstochowa

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2486452, z dnia 2019-06-10

Firma Makarony Polskie S.A. jest jednym z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów makaronu w Polsce z bogatymi tradycjami i długoletnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Obsługa magazynu wyrobów gotowych
  • Kompletacja i wysyłka produktów
  • Rozładunek i załadunek
  • Praca na wózku widłowym
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej
  • Prace gospodarcze
  • Przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów

Wymagania

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Dyspozycyjność
  • Posiadane doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy
  • Pewne, atrakcyjne, terminowe, comiesięczne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujący system premiowy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania

tel. 608 612 746

Poznaj

TFK to synonim Twojego bezpieczeństwa.
Naszą misją jest szeroko pojęta ochrona osób i mienia. W tej branży jesteśmy jedną z największych firm na Śląsku o zasięgu ogólnopolskim.
Cechuje nas pełna dyskrecja, dyspozycyjność i elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb klientów. Jesteśmy odpowiedzialną firmą, działającą szybko i skutecznie. Stale się rozwijamy, aby zawsze nadążać za Twoimi potrzebami.
Nasza siłą są znakomici specjaliści, którzy zapewnią bezpieczeństwo Twojej firmy oraz najnowocześniejszy sprzę

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest TFK SP. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (76)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (277)
Toruń (200)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (833)
Tarnów (101)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (80)