Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Pamapol S.A.

Rusiec

32 dni temu

Kim jesteśmy?
Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i tradycja. Firma Pamapol S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Pamapol i wiodący producent w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego, wieloletni lider na rynku w kategorii dań gotowych, warzyw konserwowych i mrożonek marki Kwidzyn. Zatrudniamy obecnie około 1500 osób na terenie całego kraju. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nieustannie się rozwijając szukamy osób chętnych na stanowisko:

Magazynier - Magazyn Wyrobu Gotowego
Miejsce pracy: Rusiec

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub wyższe;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjno-handlowym (z możliwością przyuczenia do stanowiska);
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe elektryczne i spalinowe;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • Komunikatywność oraz chęć pracy zespołowej;
  • Odpowiedzialność.
Obowiązki:
  • Odbiór oraz składowanie wyrobu gotowego;
  • Rozliczanie wyrobu gotowego z HMiE;
  • Przyjęcia towaru.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat: umowa próbna na okres: 3 miesięczny, umowa przedłużająca: 1 rok, umowa docelowa: bezterminowo;
  • Wynagrodzenie od 2250 brutto (uzależnione od stażu pracy);
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia;
  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • System premiowania;
  • Bezpłatny dojazd do pracy.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier