Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Trio Line Polska sp. z o.o.

Plewiska

27 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Plewiska
Jesteś osobą poszukującą nowych doświadczeń, chcesz nauczyć się czegoś nowego? Dołącz do nas! Oferujemy pełne przeszkolenie!
Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie towarów do magazynu (weryfikacja jakościowa i ilościowa)
  • kompletowanie i wysyłka towarów z magazynu
  • obsługiwanie magazynowego systemu informatycznego (w tym skanera)
  • proste prace fizyczne związane z rozładunkiem i załadunkiem towarów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz na podległym obszarze magazynu
  • obsługiwanie urządzeń i przyrządów magazynowych
  • segregowanie odpadów opakowaniowych
  • monitorowanie zapasów magazynowych
Wymagania:
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego o napędzie elektrycznym
  • praca w godzinach 6:00-14:10
    lub praca na dwie zmiany 6:00-14:10/ 14:00-22:10
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja do pracy
  • sumienność i dokładność
  • odpowiedzialność
  • znajomość obsługi komputera i programów służących do monitorowania zapasów magazynowych będzie atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce
  • osobom niewykwalifikowanym, ale gotowym na zmiany, zapewniamy kurs na operatora wózka widłowego
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • darmowe lekcje języka angielskiego oraz hiszpańskiego po okresie próbnym (dla chętnych)
  • dodatkowe profity m.in. dodatki świąteczne, świąteczne loterie, darmowe szczepienia przeciwko grypie
Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, proszę o przesłanie CV z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Trio Line Polska Sp. z o.o., ul. Składowa 5, 62-064 Plewiska. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko, a także w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych oraz ich poprawiania"

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (666)
Wałbrzych (61)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (253)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (85)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2007)
Radom (171)
Płock (69)
Opolskie:
Opole (223)
Nysa (62)