Magazynier

INTERFIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Katowice

123 dni temu

Ogłoszenie numer: 2630882, z dnia 2019-08-13

to firma o wieloletnim doświadczeniu w branży parapetów stalowych, PCV, aglomarmurowych oraz stalowych elementów giętych

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier w Dziale Parapetów:

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu

  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień

  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym oraz jakościowym

  • Dbałość o jakość stanu magazynowego

  • Utrzymywanie magazynu w należytym porządku

  • Obsługa pił do cięcia parapetów

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i sumienność w realizacji zakresu obowiązków

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz doświadczenie w branży

Oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym

  • Pensja netto minimum 2500 + premia miesięczna (uznaniowa)

  • Możliwość pokrycia kosztów zdobycia uprawnień na obsługę wózka widłowego – po okresie próbnym

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier