Magazynier

Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o.

Brodnica

7 dni temu

Jesteśmy częścią Vorwerk & Sohn Group z Wuppertal w Niemczech i liderem branży automotive. Produkujemy części dla największych marek samochodowych takich jak: Porsche, Volvo, Volkswagen, General Motors.

 

Aktualnie poszukujemy do naszego zakładu Kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Brodnica

 

Główne zadania na stanowisku:

 • Zapewnianie ciągłości dostaw komponentów dla produkcji,
 • Kompletowanie zamówień według zamówień klienta,
 • Wydawanie towaru według zamówienia,
 • Prace porządkowe na magazynie.

Dołącz do nas, jeśli:

 • jesteś osobą chętną do pracy,
 • jesteś osobą dyspozycyjną do pracy zmianowej,
 • szybko się uczysz,
 • masz uprawnienia na wózki widłowe(mile widziane).

W zamian za Twoje zaangażowanie gwarantujemy:

 • W pełni DARMOWY DOJAZD,
 • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę,
 • Umowę o pracę na pełen etat,
 • Konkurencyjne wynagrodzenie +premię,
 • Bogaty pakiet socjalny,
 • Kartę MultiSport,
 • Prezentację stanowiska pracy przed podjęciem zatrudnienia.

Jeśli chcesz brać udział w procesie rekrutacji zamieść w nadsyłanych dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych:


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vorwerk Autotec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgody może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.’’ Ponadto jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Vorwerk Autotec Polska ul. Podgórna 100, 87-300 Brodnica, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”


Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że:


1. Administratorem Twoich danych osobowych jest: Vorwerk Autotec Polska Sp. z o. o. Brodnica, Podgórna 100.

2. Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iodo@vorwerk-automotive.pl

3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

4. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od daty przekazania nam danych.

5. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

6. Wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do jej przyjęcia i rozpatrzenia (zgoda nr 1 poniżej). Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych rekrutacjach (zgoda nr 2 poniżej) nie jest obowiązkowe, jeżeli jej nie wyrazisz, nie będziemy przetwarzać Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

7. Twoje dane będą w procesie rekrutacji przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.”

Poznaj

Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu 
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu