Magazynier

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice

14 dni temu

Magazynier
Katowice

Skaner, palety i wózki widłowe - coś Ci to mówi?

Szukamy pracowników do pracy w magazynie firmy produkcyjnej w Katowicach Szopienicach!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, odprowadzane składki)
  • atrakcyjną stawkę godzinową i dodatki za pracę zmianową,
  • dofinansowanie do automatów vendingowych oraz pakiet benefitów RANDSTAD PLUS
  • pracę w systemie 3 - zmianowym,
  • możliwość przejścia w struktury Klienta
  • możliwość rozwoju - wszystkiego Cię nauczymy!

zadania

  • obsługa wózka paletowego
  • inne, zlecone prace magazynowe
oczekujemy
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na magazynie - wymagane
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu