Magazynier

Budmech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Wola Mrokowska

13 dni temu

Budmech sp. z o.o. sp. k jest firmą handlową, która od 28 lat dostarcza wykonawcom, inwestorom oraz projektantom niezbędne materiały do realizacji:

  • rurociągów technologicznych,
  • instalacji nawadniania,
  • izolacji przeciwwodnych,
  • podłóg obiektowych,
  • systemów dachowych.

Siłą naszej firmy są pracownicy, którym oferujemy:

  • dobrą atmosferę pracy – partnerstwo oraz wsparcie
  • stabilizację – ugruntowana pozycja Spółki na rynku
  • wsparcie oraz rozwój – szkolenia zawodowe oraz możliwość doskonalenia umiejętności
  • rzetelność – terminowe wywiązywanie się z obowiązków względem pracowników

Szukamy pracowników, których cechuje:

  • otwartość
  • pomysłowość
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • motywacja i chęć rozwoju
Magazynier
Miejsce pracy: Wola Mrokowska

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:
  • załadunek i rozładunek samochodów
  • kontrola dostaw
  • kompletacja zamówień
  • właściwe rozmieszczenie magazynowanych towarów
  • obsługa wózka widłowego
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji
  • dbałość o dobre imię i wizerunek firmy
OCZEKUJEMY:
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadanie uprawnień do pracy na wózkach widłowych
  • znajomość gospodarki magazynowej/procedur i dokumentacji magazynowej
  • znajomość obsługi komputera
  • dokładność i skrupulatność
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • prawo jazdy, przynajmniej kat. B
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do pakietów medycznych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Chcesz samodzielnie umówić się na rozmowę kwalifikacyjną? Zadzwoń 605 917 013

Administratorem danych jest BUDMECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawa 00-719, Zwierzyniecka 8B. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 12 miesięcy. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 24 miesiące.
Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Poznaj

BUDMECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Firma Budmech od ponad 20 lat jest wiodącym dostawcą szeregu rozwiązań systemowych dla wybranych segmentów sektora budowlanego. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta od etapu planowania, aż po realizację projektu, oferując nie tylko dobór, wycenę i sprzedaż materiałów, ale również fachowe doradztwo techniczne oraz szkolenia branżowe. Współpracuje z największymi producentami w Polsce i na świecie.

Siłą naszej organizacji są ludzie w niej zatrudnieni, dlatego inwestowanie w ich rozwój jest elementem strategii naszego przedsiębiorstwa. Zdobyta wiedza oraz indywidualne podejście do kontrahenta przekłada się na silną i ugruntowaną pozycję na rynku oraz satysfakcję Klientów. Dzięki zaangażowaniu w pracę, Budmech posiada prężnie działające oddziały na terenie Polski zrzeszające kadrę pracowniczą, oferującą innowacyjne rozwiązania, które są odpowiedzią na wyzwania związane z rozwojem gospodarczym, oszczędnością energii oraz ochroną środowiska.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier