Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

Piotr i Paweł

Koninko

4 dni temu

W pracy cenimy wkład każdego Pracownika w realizację naszych  strategii.  Na co dzień żyjemy wartościami, które są naszym etycznym i moralnym kompasem oraz podstawą podejmowania wszystkich decyzji. Naszą siłą są nasi Partnerzy Biznesowi, Klienci oraz zaangażowani Pracownicy.

Z  pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które  służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki sposób to robimy obejmuje pracę zespołową, indywidualny wkład, zaangażowanie, entuzjazm, odpowiedzialność, innowacyjne podejście, przynależność, przywództwo oraz relacje wzajemnego zaufania.
Do naszego Centrum Logistycznego w Koninku poszukujemy osoby, która z pasją, odwagą i otwartością podejmie wiele ciekawych wyzwań w naszej organizacji. Jeśli rozpoznajesz siebie w tym ogłoszeniu, to bardzo chcemy, abyś już teraz wiedział, że z radością czekamy na Ciebie.

Magazynier
Miejsce pracy: Koninko

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie towarów oraz ich wydawanie i wysyłka z magazynu,
  • przyjmowanie towarów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy),
  • posługiwanie się systemem identyfikacji towarów i dokumentacją magazynową,
  • obsługiwanie magazynowego systemu informatycznego (w tym skanera),
  • prace fizyczne związane z rozładunkiem/załadunkiem,
  • zachowanie norm i standardów BHP,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • gospodarowanie opakowaniami.
Wymagania:
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • abyś został z nami na dłużej, zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • rabat na zakupy we wszystkich supermarketach Sieci,
  • kartę Multisport (z dofinansowaniem pracodawcy),
  • bezpłatne vouchery na napoje,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Poznaj

DLACZEGO MY?

Podejmując pracę u nas, zyskujesz pewnego i wiarygodnego pracodawcę obecnego w wielu regionach Polski i wiele możliwych dróg osobistego rozwoju zawodowego.

Jeśli zechcesz, możesz związać się z konkretnym stanowiskiem pracy albo działem.

My będziemy wspierać Cię w dążeniu do samorealizacji i pomagać w zdobywaniu kolejnych szczebli kariery, bo wierzymy, że najlepszym sposobem obsadzania wolnych stanowisk jest awansowanie naszych najzdolniejszych pracowników.

KOGO SZUKAMY?

Nie wymagamy od Ciebie ukończenia konkretnego kierunku studiów ani wieloletniego doświadczenia. Dla nas najbardziej liczy się chęć do pracy, zdolności komunikacyjne, dynamiczna osobowość i samodzielność.

Jeśli angażujesz się w wykonywane zadania i ciągle chcesz uczyć się nowych rzeczy, to właśnie Ciebie potrzebujemy!

PROCES REKRUTACJI

Wiesz już, kogo szukamy i czego można się spodziewać po pracy u nas. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu tworzącego sieć sklepów „Piotr i Paweł”, przekonaj nas, że Cię potrzebujemy.

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier