Magazynier

Doradztwo Personalne

Łódź

2 godz. temu

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji materiałów budowlanych poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym
  • Min 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Znajomość programów do obsługi gospodarki magazynowej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Prawo jazdy
Oferujemy:

Oferujemy ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, szkolenia oraz perspektywę zatrudnienia w długiej perspektywie czasowej.

 

Oferty z nr referencyjnym prosimy przesyłać

za pomocą przycisku "

 APLIKUJ TERAZ 

".

 

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne wcelu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

W rozumieniu przepisów wyżej wskazanego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest firma Doradztwo Personalne Anna Grabowicz, z siedzibą w Łodzi, pod adresem: ul. Bukowa 7; 91-481 Łódź.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i po jego zakończeniu nie będą przechowywane.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adresmailowy: ag@agr.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Doradztwo Personalne Anna Grabowicz

Jesteśmy polską firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w rekrutowaniu osób na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie. Działamy zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy. Co nas wyróżnia

Nasze atuty - wysoka skuteczność rekrutacyjna, autorskie metody selekcji kandydatów, znajomość polskiego i europejskiego rynku pracy, wysoka sprawność obsługi procesu rekrutacji, szacunek i zaufanie we współpracy z Klientem, elastyczność i dostosowanie do potrzeb naszych Klientów.