Magazynier

Żabka Polska Sp. z o.o.

Plewiska

5 dni temu

Magazynier
Miejsce pracy: Plewiska

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:

  • weryfikacja dostaw do Centrum Logistycznego,
  • obsługa skanera,
  • kontrola stanów magazynowych i prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie.
Oczekujemy:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych  II WJO
  • komunikatywności, sumienności i odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna)
  • transport do/z pracy lub dodatek transportowy
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery w pracy
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier