Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Magazynier
VGL Group
Niepruszewo, Sady
4 400 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
umowa o pracę
30 dni temu

ZARÓB NAWET 4400zł* jako Magazynier

*zakładając pełną obecność zgodnie z grafikiem

UMOWA O PRACĘ!

NIEPRUSZEWO / SADY

Magazynier
Miejsce pracy: Niepruszewo, Sady
Zadania:

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA! WYSTARCZĄ NAM TWOJE CHĘCI

NA START ZAPEWNIAMY

opiekę medyczną

ubezpieczenie grupowe

dofinansowanie do lunch'u

owoce w pracy

bezpłatne narzędzia

do nauki języka angielskiego

wspólne świętowanie ważnych wydarzeń

możliwość sfinansowania kursu uprawniającego

do kierowania wózkami (UDT)

Wymagania:

CHCEMY ABYŚ BYŁ:

Gotowy do pracy w systemie zmianowym

Potrafił dobrze organizować

własną pracę

Był dyspozycyjny

Uczciwy, skrupulatny, dokładny, odpowiedzialny

Potrafił pracować w zespole

Oferujemy:

 CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ:

Magazynowanie towarów

– oznaczanie, kontrola stanów magazynowych

Realizacja zamówień

– kompletowanie, przyjmowanie i wydawanie towarów – ręczne i z użyciem wózków

Wypełnianie niezbędnej dokumentacji magazynowej

Utrzymanie porządku w magazynie

Pamiętaj o RODO!

Aplikując do nas skopiuj i wklej do swojego CV poniższą klauzulę.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego na stanowisko Magazynier przez VGL Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Poznaj

VGL Solid Group Sp. z o.o.

VGL Solid Group to największy, polski operator logistyczny z 20-letnim doświadczeniem. Nasze doświadczenie bazuje na historii dwóch firm - VGL Group funkcjonującej na rynku TSL od 2000r. oraz Solid Logistics sięgającej 2004r. Z połączenia obu firm powstał największy, polski operator logistyczny, oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji globalnej: morskiej, lotniczej, kolejowej, intermodalnej, uzupełnionej o usługi zarządzania łańcuchem dostaw oraz usługi agencji celnej; a także logistyki magazynowej i spedycji drogowej.

Aktualnie zespół ekspertów VGL Solid Group liczy ponad 800 Pracowników i stale się rozwija! Rozwijamy się poszerzając naszą ofertę, zasięg terytorialny, inwestując w najnowsze narzędzia technologiczne oraz budując zaufanie coraz większej liczby klientów, zarówno polskich jak i międzynarodowych. Mając na uwadze powyższe poszukujemy kandydatów na stanowisko: