Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Majster Grupy Remontowo-Budowlanej

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG WODNYCH I SANITARNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowogard

50 dni temu

Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Sp. z o.o. w Nowogardzie poszukuje pracownika na stanowisko: MAJSTER GRUPY REMONTOWO-BUDOWLANEJ

Miejsce pracy: Nowogard

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,
  • Bezpośredni nadzór nad sprzętem oraz pracownikami firmy,
  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót,
  • Odpowiedzialność za jakość robót podczas realizacji inwestycji,
  • Poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technologicznych optymalizujących koszty realizacji inwestycji.
  • Raportowanie postępu robót,
  • Rozliczenie materiałów,
  • Prowadzenie i nadzór robót instalacyjnych sieci i przyłączy wod-kan.,
  • Prowadzenie i nadzór robót związanych z modernizacjami Stacji Uzdatniania Wody,
  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci i instalacji sanitarnej jak również chęć uzyskania tych uprawnień w trakcie zatrudnienia,
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analizy pod kątem możliwości stosowania rozwiązań alternatywnych,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,
  • Umiejętność obsługi niwelatora,
  • Znajomość programu kosztorysowego NORMA PRO,
  • Prawo jazdy kat.”B”

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjny.
Poznaj stanowisko: Majster
Majster to osoba o najwyższym stopniu wykształcenia zawodowego w danej gałęzi rzemiosła. Odpowiada za rozdzielanie zadań i nadzorowanie pracy podległych mu pracowników fizycznych. Musi także dbać o przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy. Szczegółowe obowiązki są uzależnione od branży, w której pracuje, np.: branża budowlana – prowadzenie dokumentacji budowlanej, występowanie do inwestora z ...
Praca Majster