Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Majster Robót Drogowych (m/k)

STRABAG Infrastruktura Poludnie sp. z o.o.

Zielona Góra

110 dni temu

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Zielona Góra poszukujemy osoby na stanowisko

Zadania:

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie
  • ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu prac

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne - specjalizacja budownictwo drogowe)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Poznaj stanowisko: Majster

Majster to osoba o najwyższym stopniu wykształcenia zawodowego w danej gałęzi rzemiosła. Odpowiada za rozdzielanie zadań i nadzorowanie pracy podległych mu pracowników fizycznych. Musi także dbać o przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy. Szczegółowe obowiązki są uzależnione od branży, w której pracuje, np.: branża budowlana – prowadzenie dokumentacji budowlanej, występowanie do inwestora z ...
Majster Praca Majster

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (744)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (157)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (207)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (782)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1777)
Radom (148)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (169)
Nysa (64)