Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra Makijażystka Zielona Góra
Makijażystka w studiu fotograficznym

eobuwie.pl S.A.
Zielona Góra
praca stacjonarna
1129 dni temu

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Czym będziesz się zajmować?
  • wykonywaniem makijażu na potrzeby codziennych sesji zdjęciowych do sklepu e-commerce Modivo.pl,
  • współpracą z Fotografami i Stylistami,
  • kontrolowaniem wyglądu modelek/modeli podczas sesji zdjęciowych e-commerce,
  • śledzeniem najnowszych trendów w makijażu,
  • dbaniem o czystość narzędzi pracy oraz o ogólny porządek na wyspie wizażowej,
  • przygotowywaniem materiałów inspiracyjnych.
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • doświadczenia w pracy przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych,
  • kreatywności i pasji do wizażu,
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i pracy zespołowej,
  • w przypadku zamieszkania poza Zieloną Górą mile widziana relokacja, w pozostałych przypadkach wymagana wysoka dyspozycyjność do wyjazdów (studio fotograficzne znajduje się w siedzibie w Zielonej Górze),
  • prosimy o dołączenie do aplikacji linku do portfolio lub pliku z portfolio w formacie pdf.
Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań