Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Dekpol Steel Sp. z o.o.

Pinczyn

48 dni temu

Dekpol Steel sp. z o.o.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Malarz
Miejsce pracy: Pinczyn
Opis stanowiska:
  • malowanie konstrukcji / elementów stalowych metodą natryskową,
  • współpraca z innymi działami mechanicznymi,
  • utrzymanie stanowiska pracy w czystości,
  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP oraz P.Poż,
  • wizualna kontrola przeprowadzonego procesu,
  • odpowiedzialność za utrzymanie i używanie powierzonego wyposażenia zgodnie z przeznaczeniem,
  • przestrzeganie procedur obowiązujących w zakładzie.

Wymagania:

  • umiejętność aplikacji farb na wymaganą grubość,
  • doświadczenie na ww. stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładność i rzetelność,
  • umiejętność współpracy i pracy zespołowej.
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień, technologii i technik realizacji prac antykorozyjnych,
  • umiejętność obsługi komór do śrutowania i malowania,
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic IIS,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającym się zespole,
  • interesującą pracę w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazna atmosferę w pracy.

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.

Poznaj stanowisko: Malarz
Malarz to osoba, która zajmuje się twórczością artystyczną polegającą na malowaniu obrazów, rysunków. Istnieje wiele technik i stylów malarskich. Artysta przystępując do pracy stwarza koncepcję tego, co zamierza namalować. Obraz ma być wypowiedzią artysty, w której zawiera swoje przemyślenia, emocje, wiedzę i doświadczenie oraz stosunek do świata. Malarz przed stworzeniem obrazu przygotowuje ...
Praca Malarz