Najnowsze oferty pracy

  • Team Lead Logistics (m/f/d)

    ISG Personalmanagement GmbH   lubuskie    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    4 godz.
    Lusatia / Łużyce / Lausitz Salary range: 130.000,- to 130.000,- PLN per year Your daily responsibilities: Taking responsibility for organizing the daily operational tasks in the logistics department, including packaging, picking, shipping, receiving, and warehousing Leading a team of approximately...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. logistyki w dziale zbóż

Agerona Sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1850 dni temu

Ogłoszenie numer: 2362057, z dnia 2019-04-03

Jesteśmy firmą, zajmującą się handlem zboża i rzepaku, śruty. Cechy wyróżniające nas to: inowacyjność, wiarygodność i elastyczność potrzebom klientów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizowanie i planowanie transportu krajowego.
  • Wyszukiwanie rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów transportu.
  • Budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami.
  • Koordynowanie i optymalizacja rozwiązań w zakresie transportu drogowego.
  • Inicjowanie oraz rozwój działań z zakresu optymalizacji kosztów.
  • Kompleksowa organizacja transportów ładunków masowych (zboża).
  • Analiza obecnej sytuacji oraz ocena aktualnych przewoźników i warunków, na których prowadzona jest współpraca.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z firmami transportowymi, prowadzenie negocjacji.
  • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe realizacje umów.
  • Zarządzanie bazą przewoźników.
  • Doświadczenie w zakresie transportu zbóż.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze TSL - Transport/ Spedycja/ Logistyka.
  • Doświadczenie w organizacji transportu drogowego za pomocą silosów, wywrotek, walking floor.
  • Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności planowania i dobra organizacja czasu pracy.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość szerokiego rozwoju biznesowego.
  • Podwyższanie kwalifikacji.
  • Pracę w miłej atmosferze z młodym, rozwijającym się zespołem.