• Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. dokumentacji opakowaniowej

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Przygotowania specyfikacji materiałów opakowaniowych (rejestracyjnych oraz ogólnych) Zarządzanie danymi do etykiet logistycznych w systemach Oracle i Nice Label; Ujednolicanie i standaryzowanie szablonów etykiet logistycznych; Opracowywanie rysunków technicznych dla...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager rejestracji medycznej

MediSpace sp. z o.o.
Warszawa, Wola
6 500 - 8 500 zł / mies. (w zal. od umowy)
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
716 dni temu

Jesteśmy wysokospecjalistycznym Centrum Medycznym, zajmującym się diagnostyką i leczeniem chorób cywilizacyjnych. Bierzemy udział w innowacyjnych projektach badawczych, angażujemy się w akcje charytatywne mające na celu rozwój medycyny. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i chętnie z nich korzystamy w codziennej pracy. Poszukujemy Osoby zaangażowanej i szczerej, która razem z nami będzie budowała naszą markę.

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie lekarzy do współpracy
  • koordynowanie pracy personelu rejestracyjnego placówki
  • rozwiązywanie reklamacji pacjentów
  • nadzór nad procesem sprzedażowym usług
  • współpraca z lekarzami m. in. w zakresie optymalizacji kalendarzy przyjęć pacjentów
  • ścisła współpraca z zarządem CM MediSpace w zakresie planowania i rozwoju pracy rejestracji
  • opracowywanie procedur związanych z funkcjonowaniem CM MediSpace i nadzór nad ich realizacją

Szukamy Osoby:

  • posiadającej kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem rejestracyjnym w placówce medycznej
  • doświadczonej w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
  • znającej język angielski na poziomie komunikatywnym
  • sprawnie pracującej w środowisku Windows
  • osoby zorientowanej na rozwój biznesu medycznego
  • dyspozycyjnej, gotowej na wyzwania i z otwartym umysłem
  • komunikatywnej i dobrze zorganizowanej

Oferujemy:

  • na okresie próbnym wynagrodzenie 6 500 zł brutto
  • pracę w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę,
  • elastyczny czas pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • pracę w dobrej lokalizacji w Warszawie (blisko CH Arkadia)
  • spokojną, rodzinną atmosferę (spotkania integracyjne, imprezy firmowe)
  • możliwość rozwoju - szkolenia pracownicze, kursy specjalistyczne
  • stabilność zatrudnienia - 50% pracowników jest z nami od początku istnienia Firmy – 6 lat
  • indywidualne wsparcie dedykowanej osoby oraz kadry zarządzającej przez pierwsze tygodnie pracy;
  • zniżki pracownicze na świadczenia medyczne oferowane przez CM MediSpace
  • preferowana data zatrudnienia: od 1.06.2022