Zobacz więcej ofert pracy

Managing Director (branża rolnicza)

Work & Business Solutions
Skierniewice
praca stacjonarna
1602 dni temu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Miejsce pracy: Skierniewice
Nr ref.: DZ/SK/19
Zadania:
  • Zarządzanie firmą produkcyjną w zakresie sprzedaży, logistyki, HR i finansów.
  • Kontrolowanie realizacji celów, współtworzenie strategii firmy oraz podejmowanie decyzji dotyczących jej rozwoju.
  • Rozwój biznesu poprzez obsługiwanie obecnych kanałów sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych.
  • Opracowywanie procedur organizacyjnych i wewnętrznych zasad funkcjonowania firmy oraz poszczególnych jej działów.
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych.
  • Tworzenie optymalnej polityki kadrowej, socjalnej i szkoleniowej.
Wymagania:
  • Minimum 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu małą grupą pracowników.
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji.
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Doskonałe umiejętności analitycznego myślenia, kierowania i zarządzania zespołem, dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Realny wpływ na kierunki rozwoju firmy.
  • Odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, służbowy samochód).
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci

Poznaj

WBS Sp. z o.o.