Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Bydgoszcz

5 dni temu

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/1088
OBOWIĄZKI:
wykonywanie manicure
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

brak wymagań dotyczacych kwalifikacji zawodowych i umiejętności

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

0000000

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: eprus84@wp.pl

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka
Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...
Praca Kosmetyczka