Zobacz więcej ofert pracy

Marketing Manager

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.
Zduńska Wola
menedżer
umowa o pracę
praca stacjonarna
1010 dni temu

Ogłoszenie numer: 5124915, z dnia 2021-08-03

IZODOM 2000 POLSKA – jesteśmy polskim producentem i eksporterem innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych  do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych.
Większość naszej produkcji eksportujemy - działamy od 30 lat, na ponad 40 rynkach zbytu.

Jesteśmy wyróżniani i doceniani w Polsce i zagranicą, posiadamy ponad 20 000 budynków referencyjnych w 42 krajach świata. Nasza unikalna i autorska technologia budowlana została nagrodzona m.in. przez ONZ, Komisję Europejską, Ministerstwo Środowiska RP. Posiadamy godło Teraz Polska, Złoty Medal na Targach BUDMA, tytuł Najbardziej Innowacyjnej Firmy Województwa Łódzkiego i ponad 60 innych nagród i wyróżnień.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej.
  • Planowanie budżetu oraz nadzorowanie realizacji budżetu.
  • Zarządzanie działem marketingu.
  • Nadzór nad realizowanymi projektami 360.
  • Tworzenie i realizacja planów marketingowych dla wybranego segmentu klientów.
  • Pomiar, analiza i raportowanie wyników działu marketingu.

Wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenie w marketingu (B2B i B2C) oraz zarządzaniu zespołem.
  • Praktyka w prowadzeniu projektów marketingowych. Często kilku jednocześnie.
  • Umiejętność mierzenia działań, analizowania wniosków, układania i egzekwowania planów.
  • Znajomość zasad SEO.
  • Umiejętność tworzenia contentu.
  • Umiejętność korzystania z analityki internetowej.
  • Praktyka w zarządzaniu i rozwoju stron www (preferowany CMS WordPress).
  • Znajomość SoMe, wiedza o systemach reklamowych (FB, LI, Instagram).
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami usług marketingowych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu działań na rynkach zagranicznych.
  • Mile widziane doświadczenie i znajomość rynku budowlanego oraz wiedza na temat budownictwa niskoenergetycznego.
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy.

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie wykorzystującej najnowsze technologie na rynku budownictwa energooszczędnego i pasywnego, działającej na rynku od 1991 roku - lidera technologicznego na rynku europejskim.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się strukturze.
  • Szeroki zakres szkoleń skierowany na rozwój osobisty.
  • Wyjazdy na targi i konferencje branżowe.
  • Pracę pełną ciekawych projektów oraz wyzwań.
  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)