Mechanik / Elektromechanik - pracownik działu technicznego w zakładzie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT

Starowa Góra, Łódź

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 4142967, z dnia 2021-01-25

Od prawie 30 lat priorytetem naszej Firmy jest produkcja i sprzedaż najwyższej jakości polskiego mięsa, wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych. Nieustannie dążymy do rozwoju własnej sieci sprzedaży. Stawiamy na tradycyjny smak i bezpieczeństwo produktów dlatego też szukamy Pracowników, którzy wraz z nami będą tworzyć niepowtarzalny smak, jakość oraz rodzinną markę.

Miejsce pracy: łódzkie / Starowa Góra, Łódź

Opis stanowiska

  • bieżący monitoring stanu urządzeń produkcyjnych, instalacji i rozdzielni elektrycznych,
  • kontrola i bieżąca konserwacja wszelkich urządzeń w zakładzie,
  • przyjmowanie zgłoszeń awarii i koniecznych przeglądów,
  • realizacja planów konserwacji i remontów urządzeń, instalacji i innego wyposażenia.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na danym stanowisku,
  • wymagane uprawnienia elektryczne,
  • dobra organizacja pracy,
  • aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki
  • dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród w różnej formie
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny

Przeczytaj powyższe wymagania i sprawdź czy pasujesz do naszej firmy.

Jeśli spełniasz większość z nich, nie wahaj się, APLIKUJ TERAZ.

Administratorem Pani/Pana danych będzie Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Grot" J. Grot spółka jawna z siedzibą w (95-030) Starowa Góra, ul. Zakładowa 3/7. Dane przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego do momentu zakończenia tego procesu oraz przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna klauzula dostępna jest pod linkiem http://zpmgrot.pl/o-nas-2/a-kariera/ Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale i niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie danych dodatkowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Dlatego prosimy dodatkowo o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:„ Zgadzam się na przetwarzanie przez Z.P.M. „GROT" J. Grot spółka jawna moich dodatkowych danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym(tj. danych wykraczających poza katalog danych wynikających z Kodeksu pracy np., wizerunek i inne dane) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach, celu i okresie przetwarzania danych. Wiem, że moja zgoda może zostać wycofana w każdym czasie. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne."

Poznaj

ZPM "GROT" Sp. Jawna

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "GROT", działający obecnie jako Spółka Jawna, powstał w 1990 roku na obrzeżach łódzkiej aglomeracji miejskiej. Już od pierwszych dni firma stawiała na jakość i bezpieczeństwo zdrowotne produktów oraz zadowolenie klientów. Rosnący popyt na produkty firmy i znakomicie postrzegana jakość wpłynęły na decyzję o rozbudowie Zakładu.

Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik