Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik / konserwator wózków widłowych

P.W. Masterchem S.J.

Zielona Góra

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2121347, z dnia 2018-10-14

Jesteśmy jednym z czołowych producentów opakowań i preform PET do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób działu technicznego:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • serwis wózków, wykonywanie bieżących napraw urządzeń (wózki na butle gazowe)
  • kontrola, zgłaszanie zapotrzebowania na części
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • współpraca z UDT

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (profil elektronika, automatyka, mechanika)
  • ogólna wiedza techniczna
  • umiejętność czytania dokumentacji
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • asertywność i dyspozycyjność pracownika
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • b. dobre warunki pracy w rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju
  • przyuczenie na dane stanowisko
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa
  • bony na święta, karta OkSystem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest P.W. Masterchem S.J..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (691)
Wałbrzych (51)
Legnica (84)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (148)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (873)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2061)
Radom (85)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (171)
Nysa (33)