Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik maszyn produkcyjnych

Yamada Wentworth Sp. z o.o.

Lućmierz

15 dni temuYamada Wentworth Sp. z o. o. to przedsięwzięcie dwóch holdingów: japońskiego YAMADA Electric Industrial Co. Ltd. oraz kanadyjskiego Wentworth Tech Incorporated.

 

YAMADA Electric Industrial Co. Ltd. to znany producent drobnego sprzętu wyposażenia domów, sprzętów kuchennych, sprzętów higieny osobistej, akcesoriów wędkarskich, elementów aparatów telefonicznych i fotograficznych itp. W Grupie Yamada Electric działa 5 zakładów produkcyjnych – w Chinach, w Brazylii, w Meksyku i obecnie 1 w Polsce, w których łącznie pracuje ponad 2.500 pracowników.

 

Wentworth Group jest międzynarodową grupą firm z siedzibą w Stoney Creek w Kanadzie. Grupa produkuje szeroką gamę opakowań z tworzyw sztucznych i form wykorzystywanych do produkcji opakowań, posiada 13 zakładów produkcyjnych na świecie.

 

Zarówno YAMADA, jak i Wentworth, są firmami zaliczanymi do grupy światowych liderów w swoich branżach, które rozwinęły się poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, dbanie o pracowników oraz o najwyższą jakość produktów. Sukcesy firm potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia oraz znakomite opinie klientów, do których należą znane globalne marki, jak Procter & Gamble, Toshiba, Sony, Sharp, Braun i wiele innych.

 

Dla naszego nowego zakładu produkcyjnego poszukujemy
Kandydatów na stanowisko:

Mechanik maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: Lućmierz
Zakres odpowiedzialności:
 • Utrzymywanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
 • Bieżące reagowanie na powstające awarie, rozwiązywanie problemów technicznych, analiza przyczyn awarii
 • Zapewnianie sprawności technicznej maszyn
 • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem
 • Prowadzenie rejestru konserwacji i napraw oraz podejmowanie działań zapobiegających usterkom
 • Uczestnictwo w przezbrojeniach maszyn
 • Regeneracja i dorabianie części zamiennych
 • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych projektów
 • Dbanie o przestrzeganie zasad i norm obowiązujących w firmie
Nasze wymagania:
 • Wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki
 • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w obszarach mechanicznych, utrzymaniu ruchu
 • Znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, hydrauliki przemysłowej
 • Sprawne posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym
 • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP, na wózki widłowe, suwnice
 • Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
 • Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu
 • Gotowość do pracy zmianowej w systemie 4 brygadowym
Co oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie
 • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
 • Pracę w nowoczesnej fabryce w otoczeniu opierającym się na najwyższych normach bezpieczeństwa
 • Pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z opcją dla rodziny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej, kartę sportową, transport pracowniczy na wybranych trasach)
 • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i rozwoju zawodowego
Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Yamada Wentworth Tech sp. z o.o. do celów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest Yamada Wentworth Development Sp. z o.o. oraz Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o., z siedzibą w Lućmierzu 95-100 przy ulicy Przemysłowej 6, e-mail: rekrutacja@yw.com.pl, Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz do przenoszenia danych. Przysługuje ci również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Dane będą przetwarzane w celu zatrudniania pracownika oraz prowadzenia postępowania rekrutacyjnego zmierzających do zatrudnienie osoby, której kwalifikacje i umiejętności najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu firmy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili można odwołać tę zgodę. Odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Podane dane nie będą podlegały przetwarzaniu w sposób zautomatyzowany, w tym profilowaniu.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie będzie skutkowało niemożnością wzięcia udziału w rekrutacji.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych są od dnia 25.05.2018 r. art. 6 ust. 1 lit. b) oraz lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO). W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody na przetwarzanie moich danych dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora, podstawą przetwarzania moich danych będzie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Odbiorcami danych osobowych mogą być: agencje pośrednictwa pracy, agencje pracy tymczasowej, podmioty będące dostawcami rozwiązań teleinformatycznych, kurierzy i poczta.

Administrator nie planuje przekazywać Państwa danych osobowych odbiorcom spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, czyli do państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane:
 • do czasu zakończenia procesu rekrutacji,
 • w przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji - aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

W zakresie, w jakim Administrator przetwarza Państwa dane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów, przysługuje Państwu prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją.


Poznaj

Yamada Wentworth Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (786)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (261)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (918)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (2210)
Radom (182)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (72)
Podkarpackie:
Rzeszów (169)
Przemyśl (45)
Podlaskie:
Białystok (126)
Suwałki (44)
Łomża (31)
Pomorskie:
Gdańsk (463)
Gdynia (256)
Słupsk (67)
Śląskie:
Katowice (589)
Częstochowa (183)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (179)
Elbląg (134)
Ełk (52)
Wielkopolskie:
Poznań (673)
Kalisz (98)
Konin (65)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (302)
Koszalin (114)
Kołobrzeg (41)
Auchan (145)
Tesco (138)
Inditex (42)
Leroy Merlin (173)
Bricoman (16)
STRABAG (11)
ABB (36)
Accenture (119)
Carrefour (129)
PKO BP (374)
PwC (12)
KPMG (30)
Orange (96)
IKEA (53)
Budimex (18)

Rekrutują z Praca.pl