Mechanik maszyn rolniczycyh

JASKOT Sp.J.

Siekierczyn

12 dni temu

Swoje doświadczenie w branży rolniczej zdobywamy od 1995 r. Firma jest dystrybutorem techniki rolniczej, komunalnej i leśnej. Od wielu lat jest związana z wiodącymi markami: Deutz Fahr, Merlo, Amazone, Maschio Gaspardo. Dostarczamy sprzęt dla sektora rolniczego klientom z Unii Europejskiej i spoza jej granic. Obecnie do naszego oddziału w Siekierczynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Siekierczyn

Wynagrodzenie: 4500,00 – 5500,00 brutto (w zależności od doświadczenia)

Opis stanowiska:
  • Naprawa ciągników i maszyn rolniczych
  • Diagnostyka komputerowa ciągników i maszyn rolniczych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Uruchomienie maszyn u klienta
  • Przygotowywanie maszyn do wydania, doposażenie
  • Doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyny
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe rolnicze, techniczne
  • Wiedza i umiejętności związane z naprawą maszyn i pojazdów
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, kreatywność i samodzielność w efektywnym planowaniu i organizowaniu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + system premiowy
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Narzędzia potrzebne do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

„Firma Jaskot

  • obecna na rynku 1995 r.
  • doświadczony dystrybutor techniki rolniczej, komunalnej i leśnej.
  • od wielu lat związana z wiodącymi markami: Deutz Fahr, Merlo, Amazone, Maschio Gaspardo”
Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik