Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Mechanik maszyn
Norautron Mechanics Sp. z o.o.
Zduńska Wola
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
37 dni temu

Grupa Norautron, jest częścią grupy kapitałowej EMBRON, założoną w 1989 roku w Norwegii. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się produkcją elementów metalowych, elektronicznych i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym.

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych oraz danych potrzebnych do zamawiania części zamiennych

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Opcjonalnie - umiejętność pracy na maszynach skrawających

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i zdobytych umiejętności na stanowisku pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Dofinansowanie do kart MultiSport
  • Możliwość korzystania z Funduszu Socjalnego
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Mechanics Sp. z o.o w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.

Poznaj