Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik pojazdowy

Panorama S.C.

Zbiroża

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2467205, z dnia 2019-05-13

Firma zajmuje się organizacją konferencji, imprez integracyjnych, pikników, imprez okolicznościowych,

hotelarstwem i gastronomią

Miejsce pracy: mazowieckie / Zbiroża

Opis stanowiska

  • naprawa i utrzymanie w stanie sprawności i należytym stanie technicznym pojazdów team buildingowych: suzuki samurai, powerturn, quad

Wymagania

  • umiejętność napraw i utrzymania pojazdów
  • utrzymanie porządku w warsztacie

Oferujemy

  • praca w pełni wyposażonym warsztacie w pięknie położonym i utrzymanym obiekcie
  • ustalone wynagrodzenie niezawodnie, w określonym terminie
  • dobrą atmosferę pracy

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Panorama S.C..