Najnowsze oferty pracy

  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
  • Mechanik serwisu ogumienia

    Transbud Nowa Huta S.A.   Kraków, ul. Ujastek 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Oczekujemy: Doświadczenia w naprawie i wymianie ogumienia. Mile widziana znajomość mechaniki i podstawy elektryki samochodowej;
Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik samochodowy / Wulkanizator

Serwis AUTOOPONY.COM Warszawa
Warszawa, Białołęka, Serwis AUTOOPONY.COM
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
481 dni temu

Ogłoszenie numer: 7799097, z dnia 2023-01-03

Jesteśmy firmą działającą kilkanaście lat na rynku, współpracującą z największymi producentami opon i felg w Europie i osiągającą liczne sukcesy i nagrody. Mamy bardzo dużą bazę stałych klientów użytkujących zarówno auta klasy super premium jak Porsche, Maseratti, Audi, Bmw, Mercedes, ale także spore grono klientów jeżdżących bardziej powtarzalnymi autami. Praca w naszej firmie na pewno będzie ciekawa dla miłośników motoryzacji :)

Poszukujemy zatem Kandydatów na stanowisko mechanika samochodowego - serwisanta ogumienia (wulkanizatora) w siedzibie firmy w Warszawie przy ul. Konwaliowej 5 (100m od ul. Modlińskiej) .

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka, Serwis AUTOOPONY.COM

Opis stanowiska

  • przeglądy okresowe aut, wymiana filtrów, oleju, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów i elementów zawieszenia, płynów eksploatacyjnych, rozrządów, sprzęgieł, turbin, obsługa klimatyzacji oraz diagnozowanie usterek i samodzielna ich naprawa.
  • Osoba zatrudniona na stanowisku samodzielnego mechanika-serwisanta ogumienia odpowiedzialna będzie za wykonywanie powyższych usług mechaniki samochodowej na najwyższym poziomie i zgodnie ze standardami firmy oraz wymianę opon podczas co sezonowej wymiany w samochodach osobowych i dostawczych.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego
  • Umiejętność napraw i obsługi popularnych marek aut
  • Umiejętność wymiany opon w samochodach, w tym montażu opon niskoprofilowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania oraz premie
  • Pełne odprowadzanie składek ZUS
  • Pracę od poniedziałku do piątku bez pracujących sobót nawet w sezonie
  • Bardzo dobre warunki pracy w jednym z najnowocześniejszych serwisów w Warszawie
  • Nowoczesne i z górnej półki maszyny i narzędzia - np. automatyczne wyważarki Huntera z testem drogowym
  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • Specjalistyczne szkolenia u najlepszych producentów części