Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik samochodowy

Krotoski-Cichy Sp.z o.o.

Częstochowa

101 dni temu

Ogłoszenie numer: 1904846, z dnia 2018-02-09

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Skoda, Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe.

Jesteśmy ekspertami w branży motoryzacyjnej. Wiedzę i doświadczenie łączymy z profesjonalizmem. Najlepsze rozwiązania dobieramy dla każdego Klienta indywidualnie, gdyż zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Nr Ref.: Rekrutacja

Opis stanowiska

Mechanik samochodowy w Autoryzowanym Serwisie Skoda Częstochowa

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe: mechanik
  • doświadczenie jako mechanik samochodowy
  • bardzo dobra znajomość budowy pojazdów i technologii napraw mechanicznych pojazdów
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • dbałość o wysoką jakość naprawy
  • precyzja i samodzielność w pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji - szeroki pakiet szkoleń

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)