Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik Samochodowy

Lion Motors

Katowice

7 godz. temu

LION MOTORS

Firma Lion Motors to dealer samochodów marki Peugeot. Firma wchodzi w skład Grupy
PGA Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe.

Poszukujemy odpowiedniego kandydata do pracy stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • mechaniczna naprawa samochodów
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną
  • wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika warsztatu
  • współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie (techniczne o kierunku samochodowym)
  • udokumentowane min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Mechanika (preferowane w autoryzowanym serwisie samochodowym)
  • wiedza dotycząca budowy samochodów
  • doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej - mechanik/diagnosta
  • uczciwość, bezkonfliktowość
  • poczucie odpowiedzialności
  • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • dokładność, staranność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • umowę o pracę, stabilność zatrudnienia i możliwość awansu
  • zdobywanie doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów
  • miłą atmosferę w pracy
  • pracę w nowoczesnym obiekcie
  • dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
  • benefity pracownicze: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami - prosimy Cię o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku APLIKUJ

lub kontakt telefoniczny: +48 506021036

Informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Aplikujesz na ogłoszenie