Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik Samochodowy

POL-MOT Auto S.A.

Kielce

5 dni temu

Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Škoda

POL-MOT Auto S.A. Oddział Škoda w Kielcach,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Zadania:
  • dbałość o utrzymywanie najwyższych standardów Obsługi Klienta
  • wykonywanie zleconych napraw i przeglądów zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz kontrole końcową
  • realizację celów ilościowych i jakościowych w serwisie
Wymagania:
  • wykształcenia kierunkowego i znajomości techniki samochodowej
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomości zasad funkcjonowania serwisu samochodowego
  • nastawienia na wyniki, otwartości na zmiany
  • odpowiedzialności i sumienności, dobrej organizacji pracy
Oferujemy:
  • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym , w młodym i dynamicznym zespole, możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń

Mile widziani obcokrajowcy.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych prosimy przesyłać e-mailem: dkrol@polmotauto.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest POL-MOT Auto S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (576)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (782)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (58)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)