Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik Samochodowy

Emil Frey Polska Sp. z .o.o.

Janki

31 dni temu

Firma MB Motors to dealer samochodów marki Mercedes-Benz. Firma wchodzi w skład grupy Emil Frey Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe.

W chwili obecnej do naszej lokalizacji w Jankach poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Janki

Zadania, które czekają na Ciebie:

  • diagnostyka mechaniczna samochodów
  • mechaniczna naprawa samochodów
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną
  • wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika warsztatu
  • współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (o kierunku samochodowym)
  • doświadczenia na stanowisku Mechanika (w autoryzowanym serwisie samochodowym)
  • wiedza dotycząca budowy samochodów
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej – mechanika/elektronika
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy samochodach marki Mercedes-Benz

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę, stabilność zatrudnienia
  • Praca w nowoczesnym obiekcie, z marką Premium
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów
  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy
  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
  • Benefity pracownicze: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Poznaj

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy
Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Praca Mechanik Samochodowy