Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Horyzont Doradztwo Personalne

Dąbrowa Górnicza

89 dni temu

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Mechanik Utrzymania Ruchu.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr Ref.: 3691/2018/PR

Zadania:
  • zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów urządzeń,
  • działania naprawcze i zapobiegawcze,
  • raportowanie,
  • współpracowanie z firmami zewnętrznymi,
  • udział w projektach TPM, Kaizen i 5S.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mechanik, elektryk, elektronik, automatyk, mechatronik itp.),
  • praktyczna wiedza techniczna,
  • doświadczenie zawodowe w dziale technicznym na stanowisku mechanik UR/technik UR/specjalista UR/elektromechanik itp.,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie o zagranicznym kapitale i dobrej opinii na rynku pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • pakiet benefitów,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1852)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (19)