Mechanik w dziale utrzymania ruchu
Manuli Hydraulics Polska S.A.
Mysłowice
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
22 godz. temu

Manuli Hydraulics Polska S.A


Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries, działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego uruchamiamy rekrutację na stanowisko:

Mechanik w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Mysłowice
Nasze oczekiwania:
 • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
 • Dyspozycja do pracy w systemie 3 - zmianowym,
 • Uprawnienia SEP gr. 1 - mile widziane,
 • Uprawnienia spawalnicze - mile widziane,
 • Znajomość mechaniki, hydrauliki i pneumatyki,
 • Doświadczenie na stanowisku mechanika,
 • Podstawowe umiejętności tokarsko - frezarskie - mile widziane.
Twoje obowiązki:
 • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie usterek,
 • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
 • Konserwacja maszyn i urządzeń,
 • Zgłaszanie potrzeb zakupu części zamiennych,
 • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
Oferujemy:
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
 • Premię produkcyjną miesięczną,
 • Pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku),
 • Możliwość przystąpienia do Kasy zapomogowo-pożyczkowej,
 • Ubezpieczenie grupowe PZU,
 • Karty Lunch Pass, Karty Multisport,
 • Parking pracowniczy,
 • Możliwość zdobycia doświadczenia,
 • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Jeśli chcesz wziąć udział w naszych innych rekrutacjach dopisz w swoim zgłoszeniu poniższą treść:
"Wyrażam zgodę dla Manuli Hydraulics Polska S.A. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.”

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, pisząc na adres iod@manulihydraulics.com.pl.

Informacja o ochronie danych osobowych

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Manuli Hydraulics Polska S.A. z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Brzezińskiej 50. Jesteśmy dostępni pod nr telefonu: 32-222 02 25. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa1 będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji i zawarcia stosownej umowy2. Jeśli przekazują nam Państwo więcej danych niż te, które wynikają z treści ogłoszenia lub przepisów prawnych, robią to Państwo dobrowolnie co zostanie przez nas uznane za zgodę3 na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można cofnąć w dowolnym czasie. Będziemy przechowywać Państwa dane na potrzeby innych rekrutacji w przypadkach, w których udzielą nam Państwo w tym celu odrębnej zgody. Ta zgoda również może zostać wycofana w dowolnym czasie4 . Przekazanie danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów prawa jest niezbędne. W przypadku pozostałych danych ich przekazanie jest dobrowolne. Dane nie podlegają przetwarzaniu w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji lub profilowania.
Będziemy przekazywać dane osobowe podmiotom pomagającym nam w realizowaniu ww. celu (np. portale z ogłoszeniami o pracę, firmy świadczące usługi IT i dostawcy takich usług) oraz w razie takiej konieczności uprawnionym organom państwowym.
Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa odrębnej zgody na udział w innych procesach rekrutacji, Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej niż przez 6 miesięcy.
Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; ograniczenia przetwarzania danych osobowych; usunięcia danych osobowych; cofnięcia zgody w przypadku jej udzielenia co jednak nie wpływa na okres przetwarzania przed jej cofnięciem; wniesienia skargi do Prezesa UODO z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2. 1.Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (dalej: Kp) oraz Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie dokumentacji pracowniczej ; 2.Art. 221 § 1 pkt. 4 – 6 Kp w zw z. z art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W przypadku danych określonych w art. 221 § 1 pkt. 1 – 3 Kp podstawą jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO; Powyższe dotyczy także odpowiednio przepisów cywilnoprawnych w związku z zawieraniem umów innych niż umowy o pracę np. umowy zlecenia lub o dzieło lub o świadczenie usług. 3.Art. 6 ust. 1 lit a RODO, a w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a RODO; 4.Art. 6 ust. 1 lit a RODO;
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Manuli Hydraulics Polska S.A.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries, działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.

Podobne oferty