Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik

STELMET

Zielona Góra

134 dni temu

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Mechanik
Miejsce pracy: Zielona Góra
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe,
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z naprawą maszyn i urządzeń w firmach produkcyjnych,
  • uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem.
 Zakres obowiązków:
  • obsługa i konserwacja urządzeń przemysłowych,
  • udział w projektach dotyczących automatyzacji procesów i stanowisk produkcyjnych,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii stanowisk produkcyjnych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych